Auris Rätsep

In English engauris ratsepSündinud: 2.01.1969

Keeled:
Eesti
Vene
Soome
Inglise

Head asjad juhtuvad sageli juhuse tõttu. Just nii algas üheksakümnendate alguses minu tegevus reklaami, turunduse ja meelelahutuse valdkonnas. 1994. aastal lahkusin palgatöölt ja asutasin ettevõtte, mille nimeks sai Aidem Pot. 2001. aastast kannab turundusagentuur nime Secret Service. 

Mul on olnud rõõm ja võimalus tegeleda projektide ja klientidega, mida ise olen loonud või keda ise valinud – see on suur privileeg kui loomingulises töös ei ole “sunnismaisust”.

Emotsionaalselt parimaid projekte ja töid ei tehta pelgalt raha nimell. Parimad teadmised saadakse ebaõnnestumistest. Need on hindamatu väärtusega kogemused, mida ei õpetata üheski koolis ja mida tuleb püüda konverteerida teadmisteks. 

Professionaalne ausus on põhimõtteliselt tähtis. Aastakümnete jooksul oleme kordi loobunud agentuurile rahaliselt kasulikest projektidest, mille ebaõnnestumises ise veendunud oleme – üle laipade ei lähe ja iga hinna eest kopikat taga ei aja. Oleme ausad iseenda ja kliendi vastu – see on pikas perspektiivis igale tegijale harmoonilise edukuse tagatis.

Kui teil on idee, mille “vettpidavust” soovite kontrollida või vajate abi mistahes kampaania või sündmuse korraldamisel, siis võtke julgesti ühendust – hüva nõu ei maksa midagi, kuid võib säästa olulisel määral teie raha, aega ja mainet või viia eesmärgile lähemale planeeritust kiiremini ja efektiivsemalt.  

Alati koostöövalmis,
Auris Rätsep

tel +372 5043000    email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    skype aurisratsep    web http://auris.secretservice.ee    post Estonia, 10504 Tallinn, pk/P.O.Box 417

Secret Service koduleht: www.secretservice.ee